Neden Biz? Farkımız


"İnci Kolye" Tescilli Bir Marka! Tam 14 YILDIR !
"inci kolye" Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından onaylanmış tescilli bir Online E-Ticaret markasıdır ve kullanımı sadece firmamıza aittir.

Firmamız İstanbul Kuyumcular Odası Üyesidir.
Online Alışveriş sitelerinin ve sosyal medya araçlarının çoğalması ile, internet sitesi, ve instagram hesapları aracılığı ile, kuyumculuk ile ilgili daha önce hiçbir tecrübesi olmayan kişiler ve firmalar kuyumculuk ürünleri satmaktadır. Firmamız sizlere İstanbul Kuyumcular Odası'nın deneyimli bir üyesi olarak hizmet vermektedir.

Türkiye'de Üretiyoruz !
Gururla söylemek isteriz, Gümüş, Altın Tüm Zincir ve Kolye Modellerimiz, en son teknoloji ve en ileri kuyumculuk malzemeleri ile Türkiye'de üretilmektedir.

En ileri Teknoloji ve Kalite, Bu konuda İddalıyız!
İnci kolyeler, istanbul kapalıçarşıdaki atölyemizde üretilmektedir, biz sadece, uzmanlarımız tarafından özenle seçilen, pürüzsüz, tam yuvarlak ve beyaz incileri kullanmaktayız. Ürünlerimiz bu işi yıllardır sanat olarak yapan Sadekar ve Mıhlama Ustaları tarafından son halini almaktadır.

Tüm kuyumculuk aletleri, kullanılan Gümüş ve Altın, kaplama ve cilalama işlerinde kullanılan tüm solventler Dünyadaki konusunda en iyi markalardan seçilmiştir.

Gerçek Doğal Taşlar, El ile Mıhlama!
Kolye uçlarında kullanılan, İnci, Pırlanta, Safir, Yakut, Zümrüt gibi değerli taşlar ve yarı değerli taşlar , Has ve Orjinal Gerçek taşlardır. Ürünlerimizde asla imitasyon , zirkon, renkli zirkon gibi değersiz camlar ve taşlar kullanılmaz.

Atölyemizde tüm gerçek ve değerli taşlar, el ile, pırlanta mıhlama ustamız tarafından takılmaktadır, ve düşmeye karşı ömür boyu garantilidir.

Hızlı Teslimat, Hediye Paketi, Yurtdışı Gönderim !
İnci kolye olarak, ürünlerimiz çok şık mücevher kutusunda gelmektedir.

Yurtiçinde, Mng kargo ve Yurtiçi Kargo ile, Yurtdışında ise UPS VE DHL, FEDEX kargo ile en hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Hediye notunuz var ise, hediye kartına yazdırıp pakete ekliyoruz.

İstanbuldayız !
Firma merkezimiz istanbulda,randevu alarak bayilerimizde ürünleri görebilirsiniz.  Türkiye'nin her bölgesine ve Yurtdışına çok hızlı uçak kargo avantajımız var.

Online Satış Sitelerimiz !
www.incikolye.com.tr

Sizide müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz !