İnci Kolye'de Online Alışveriş ve Hızlı Kargo Fırsatı !

Neden Biz? Farkımız


"İnci Kolye" Tescilli Bir Marka! Tam 11 YILDIR !

"inci kolye" Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından onaylanmış tescilli bir markadır ve kullanımı sadece bize aittir. www.incikolye.com.tr olarak resmi web adresi uzantıları bize aittir.

Firmamız İstanbul Kuyumcular Odası Üyesidir. 

Günümüzde Online Alışveriş sitelerinin çoğalması ile, birçok kişi internet sitesi, ve instagram sayfası aracılığı ile, kuyumculuk ürünleri satmaktadır. Firmamız sizlere İstanbul Kuyumcular Odası'nın bir üyesi olarak hizmet vermektedir.

Türkiye'de Üretiyoruz ! 

Gururla söylemek isteriz, Gümüş, Altın Tüm Zincir ve Kolye Modellerimiz, en son teknoloji ve en ileri kuyumculuk malzemeleri ile Türkiye'de üretilmektedir. 

En ileri Teknoloji ve Kalite, Bu konuda  İddalıyız!

Evet, inci kolyeleri üretirken,istanbul kapalıçarşıdaki atölyemizde, inci kolyeleri tek tek, herbirine ayrı bir özen göstererek butik olarak üretim yapıyoruz.Ürünlerimiz bu işi yıllardır sanat olarak yapan Sadekar ve Mıhlama Ustaları tarafından yapılmaktadır.

Tüm kuyumculuk aletleri, kullanılan Gümüş ve Altın, kaplama ve cilalama işlerinde kullanılan tüm solventler Dünyadaki konusunda en iyi markalardan seçilmiştir.

Gerçek Doğal Taşlar, El ile Mıhlama!

Kolye uçlarında kullanılan, Pırlanta, Safir, Yakut, Zümrüt gibi değerli taşlar ve yarı değerli taşlar , Has ve Orjinal Gerçek taşlardır. Ürünlerimizde asla imitasyon , zirkon, renkli zirkon gibi değersiz camlar ve taşlar kullanılmamamaktadır.

Atölyemizde tüm gerçek ve değerli taşlar, el ile, pırlanta mıhlama ustamız tarafından takılmaktadır, ve düşmeye karşı ömür boyu garantilidir.

Hızlı Teslimat, Hediye Paketi, Yurtdışı Gönderim !

Herşeyi dört dörtlük yapsanız bile, hediye paketi, ve teslimat kalitesi çok önemli. İnci kolye olarak, özel hediye paketi ile, Yurtiçinde, Mng kargo ve Yurtiçi Kargo ile, Yurtdışında ise UPS VE DHL kargo ile en hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Hediye notunuz var ise, hediye kartına ücretsiz yazıp pakete ekliyoruz.

İstanbuldayız !

Firma merkezimiz istanbulda, istediğiniz zaman bayilerimizde ürünleri görebiliyorsunuz. İstanbulda olduğumuzdan Türkiye'nin her bölgesine ve Yurtdışına çok hızlı uçak kargo avantajımız var.

İstanbul İnci Kolye Bayi Bilgileri

Satış Sitelerimiz !

www.incikolye.com.tr